Przeszczepy komórek – zbiórka siepomaga

Przeszczepy komórek – zbiórka siepomaga
Adusia to cudowna, inteligentna dziewczynka uwięziona we własnym ciele. Porażenie mózgowe i padaczka lekooporna są na każdym naszym wypisie, we wszystkich dokumentach. My staramy się tych czterech słów nawet nie wypowiadać na głos. Na pewno nie przy Niej. Nie przy naszym Aniołku. Mimo, że każdego dnia cierpi, staramy się żyć jak najpogodniej. Jak najlepiej. Dla niej. Jak byśmy mogli inaczej. Skupiamy się na tym, co nam się udaje. Co jest dobre w naszym życiu. Tym dodajemy sił i sobie samym i naszej dzielnej dziewczynce. Adusia zasługuje na to byśmy się starali szary dzień zmienić w wesoły i słoneczny. Ona nasz zmienia, gdy uśmiechem mówi: Kocham Cię. Nic więcej powiedzieć nie umie. Nie szkodzi córeczko – to wystarczy. Już gdy była w brzuszku, wiedzieliśmy że coś nie jest tak jak powinno. Baliśmy się. Szukaliśmy…. Dziś, po pięciu latach codziennych zmagań z cierpieniem wiemy, że nie na tym chcemy się skupiać. Jednak mierzyć się z tymi chorobami musimy codziennie. Bardzo dużo kosztuje codzienna rehabilitacja, terapie, sprzęty. Chcemy zrobić dla Adusi wszystko co tylko możemy, dlatego potrzebujemy pomocy. Nie jesteśmy w stanie sfinansować eksperymentalnej terapii komórkami macierzystymi. Jednak wierzymy,że uda nam się uzbierać pieniążki.

W tym celu uruchomiliśmy zbiórkę na portalu siepomaga (kliknij różowy link)

Bardzo dziękujemy i prosimy Państwa o pomoc.


Pomóż Adzie w walce z przeciwnościami losu.

Jak wiecie Adusia potrzebuje stałej rehabilitacji i kosztownego sprzętu, dlatego Wasza pomoc jest dla niej tak ważna.
Jak pomóc?  Można przekazać darowiznę na subkonto Adusi w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” lub przekazać na to samo subkonto 1% podatku.

Chcemy zaznaczyć, że Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” nie pobiera opłat ani prowizji od darowizn z tytułu 1% podatku oraz od wpłat przekazywanych na subkonto Ady.

Odwiedź nas również na Facebooku