Nasz blog a klocki lego

Nasz blog a klocki lego

Co ma wspólnego nasz blog z klockami lego? Na pierwszy rzut oka to nie wiele. Zastanówmy się jednak nad potrzebną ilością elementów, aby zbudować z nich robota, samochód, domek?

15937933483_ea4b230398_z

Chcemy, aby nasz blog zawierał wiele elementów, aby był ciekawy i pełen wartościowych treści. Mamy mnóstwo pomysłów, więc nie zwlekamy już dłużej tylko ogłaszamy prace nad dwoma nowymi segmentami naszego blogu.

15057245387_59525fd8cc_z

1. Nam się udało! Będą to publikacje historii dzieciaczków, u których leczenie i rehabilitacja przyniosła efekty. Prosimy was, rodziców chorych dzieci o nadsyłanie nam własnych historii. My je tutaj opublikujemy. Pamiętajcie, że inni rodzice będą mogli znaleźć wskazówki, porady, pocieszenie i nadzieję czytając o waszych przeżyciach i zmaganiach. Wasze doświadczenia są dla nas na wagę złota!

2. SPW, czyli Sukces pomimo wszystko! W tym segmencie znajdą się historie znanych osobowości ze świata nauki, literatury, malarstwa, muzyki, którzy pomimo chorób lub niepełnosprawności rozwinęli swoje talenty. Naszym priorytetem jest przekazywanie informacji istotnych dla rodziców opiekujących się chorymi dziećmi, ale także chcemy dać nadzieję i troszkę was rozerwać. Między innymi pojawią się filmiki youtube z muzyczką danych artystów, linki do wystaw itp. Będzie fajnie!

Wasze osobiste historie, zdjęcia do segmentu „Nam się udało”, oraz wasze pomysły na „SPW” przesyłajcie nam na mail: ciocia@zdrowieady.pl Razem możemy stworzyć coś niesamowitego! Bądźmy swoim wsparciem. Nasze motto: Dzielić się radością, to dwa razy tyle radości. Dzielić się smutkiem, to połowa smutku!

3315280404_d0c5b945f5_m