Nakrętki zostały wywiezione!

Nakrętki zostały wywiezione!

W zeszłym tygodniu nakrętki zostały odebrane 🙂 Skupy nakrętek mają swoje wymagania. Nie można oddać wszystkiego, co się pod rękę nawinie. Tak więc w wolnych chwilach worki i woreczki, które dostawaliśmy od was były przesypywane i sortowane. Wyciągaliśmy to, co niepotrzebne i wrzucaliśmy nasze „złoto” do dużych worów 120 L. Cała zbiórka trwała jak wiecie ponad osiem miesięcy i nakrętek systematycznie przybywało dzięki wam.

Parę dni temu przyjechał wielki bus. Załadowaliśmy całego po brzegi, a zmieściła się tylko połowa 🙂 Po dwóch dniach reszta także została sprzedana. Widząc Panów odjeżdżających z pełnym samochodem naszych skrupulatnie przesortowanych worków nakrętek, aż łza się w oku zakręciła ze szczęścia 🙂

Pewnie ciekawi jesteście ile tego było. Otóż wspólnymi siłami nazbieraliśmy ponad 2,5 tony, a dokładnie 2524 kg. Wielki sukces! Pieniążki ze sprzedaży zostaną przekazane na leczenie i rehabilitacje naszej księżniczki Adusi.

UWAGA!!! Zamierzamy zbiórkę powtórnie rozpocząć we wrześniu, więc w żadnym razie nie wyrzucajcie nakrętek do kosza! Może uda nam się przebić te 2524kg. Co wy na to??? Gotowi na wyzwanie? Na razie jednak mamy parę miesięcy przerwy, ponieważ na Parafii potrzebna jest wolna przestrzeń w związku z obozem językowym Day Camp i innymi letnimi spotkaniami i nabożeństwami. Na lato planujemy parę akcji charytatywnych dla Adusi. W tej chwili są to jeszcze informacje SUPERTAJNE 🙂 Więcej szczegółów wkrótce.

Chciałam w imieniu swoim, mojej rodziny i Adusi podziękować wam wszystkim za pomoc w zbieraniu, zwożeniu, przesyłaniu (nawet pocztą) i pomoc w załadunku busa. Bez was ta akcja by się nie udała. Cieszymy się, że tyle życzliwych ludzi znajduje się wokoło nas. To zostanie na zawsze w naszej pamięci i sercu.

Wiecie, doprowadzenie zbiórki do końca, to wspaniałe uczucie.