Aerobik w wodzie dla Adusi

Aerobik w wodzie dla Adusi

b0e7ce9e

W wyniku przeprowadzonej 1 września 2016 zbiórki publicznej 282/2016/699/OR na rzecz naszej Adusi (podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”), została uzbierana kwota w wysokości 1069 zł. Pieniążki zostaną przekazane na konto Fundacji wraz z całą niezbędną dokumentacją i przeznaczone na leczenie oraz rehabilitację naszej księżniczki.

1050b68c

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy zaangażowali się w to wyjątkowe wydarzenie. W pierwszej kolejności pragniemy podziękować Pani Elizie Jasińskiej za zainicjowanie wydarzenia. Za jej zaangażowanie w pomoc Adusi oraz okazanie nam serca i wsparcia w tej nierównej walce o zdrowie naszej córeczki. Pragniemy podziękować Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju oraz Pani Jadwidze Walotka – kierownik krytej pływalni „Laguna” za wydanie zgody na przeprowadzenie zbiórki publicznej dla Adusi w swoim obiekcie. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę cudownych Pań, które dzielnie z nami ćwiczyły. Dziękuję za Wasze wielkie serca, oraz chęć pomocy naszej kruszynce.

95473017
Dziękujemy portalom internetowym za zamieszczenie ogłoszeń o naszym aerobiku:  JasNet.pl, jastrzebie.pl, tujastrzebie.pl, oraz (FB) MiastoJastrzebieZdroj.

Dziękujemy również Pani Katarzynie Barczyńskiej za stworzenie pięknej fotorelacji.

Serdecznie dziękujemy!