Ada w telewizji – kulisy nagrania

Ada w telewizji – kulisy nagrania

Dziś rano historia naszej małej Ady została opowiedziana po raz pierwszy przed kamerą. Po powrocie z rehabilitacji Adusia była zmęczona, oczka stawały się coraz bardziej ciężkie więc malutka postanowiła się zdrzemnąć przed swoim telewizyjnym debiutem. Widać instynkt podpowiedział Adusi, że wypoczęta będzie się prezentować przed kamerą najlepiej.

O 10:30 przyjechała do nas Pani redaktor Kinga Kuczek z Telewizji Regionalnej TVT Rybnik.

Była tylko ona, oraz Pan kamerzysta. Pomimo kameralnego grona ja i mama Adusi odczuwałyśmy stres. Nasza mała księżniczka jeszcze spała, więc zaczęliśmy bez niej. Jeszcze nigdy nie udzielałyśmy wywiadu dla telewizji. Zależało nam, aby przekazać jak najwięcej informacji o Adusi i organizowanym dla niej Koncercie Charytatywnym.

TVT Rybnik Elżbieta--Raszyk Gazda

Starałyśmy się skupić ze wszystkich sił, aby niczego nie zapomnieć. Parę rzeczy nam jednak umknęło. Na szczęście udało się to naprawić.

Jeżeli chodzi o część techniczną nagrania, to nie było się o co martwić. Pan kamerzysta wszystko nam powiedział. Kiedy mamy zacząć wypowiedź, na której części kanapy siąść, pod jakim kątem…

Atmosfera podczas nagrania była bardzo przyjemna.

Po zakończonym wywiadzie pojawiła się Ada. Piękna, wypoczęta i gotowa na mleczko i zabawę ze światełkami. Nie zwracała uwagi na Pana kamerzystę, który zbliżał i oddalał kamerę zależnie od kręconych ujęć.

Ogólnie jesteśmy bardzo zadowolone. Mamy nadzieję, że nasza aktywność w mediach pomoże nam wypromować koncert dla Ady. Mamy nadzieję, że na koncert przyjdzie wiele osób, że uzbieramy pieniążki dla naszej małej księżniczki i że cała ta akcja okaże się jednym wielkim sukcesem!

TVT Rybnij Jadwiga Connely

W Środę 13 maja (jutro) o godzinie 18:30 podczas programu wiadomości na TVT Rybnik zostanie wyemitowany 2 minutowy materiał promujący “Koncert Charytatywny “Razem Pomagamy Adusi”.

Tuż po wiadomościach o godzinie 18:50 można będzie zobaczyć krótki reportaż o Adusi.

Bardzo byśmy prosiły tych, którzy mają TVT Rybnik, oraz możliwość nagrania naszego wywiadu aby to dla nas zrobili.

W czwartek 14 maja zostanie udostępniony materiał z nagrania na internecie.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do oglądania i trzymania kciuków za kolejne wywiady i promocje wydarzeń organizowanych dla naszej Adusi.

Bardzo dziękujemy Pani redaktor, panu kamerzyście oraz Telewizji Regionalnej TVT Rybnik za pomoc w promocji Koncertu Charytatywnego „Razem Pomagamy Adusi”.