Ada i jej przygoda z telewizją…ciąg dalszy

Ada i jej przygoda z telewizją…ciąg dalszy

Dziś o 9:00 rano dostaliśmy telefon z Telewizji TVS z propozycją nagrania materiału o Adusi.

20150513_122110

Nagranie zaczęło się już w dwie godziny później.

Wszystko poszło sprawnie i płynnie.

Pani redaktor Ewelina Lach i pan kamerzysta byli bardzo mili i życzliwi.

To nagranie miało troszkę inny charakter niż do Telewizji Regionalnej TVT Rybnik. Tym razem pani redaktor skupiła się bardziej na chorobie Adusi oraz na potrzebach finansowych związanych z leczeniem i rehabilitacją.

Była także u nas Pani Kasia z Wczesnego Wspomagania, która także miała swoje 5 minut przed kamerą. Bała się bardzo, ale pomimo wszystko świetnie jej poszło. Jak profesjonalistce. Dziękujemy Pani Kasiu za uczestniczenie w wywiadzie.

20150513_124606

Kolejną niespodzianką będzie zaproszenie na Koncert Charytatywny „Razem Pomagamy Adusi” wykonane przez samego Marcina Wyrostka, któremu bardzo dziękujemy za udział w wywiadzie!

Oglądajcie nas 13 maja (dzisiaj!) w Telewizji TVS o godzinie 17:30 bądź 20:00 podczas emisji Aktualności.

ZAPRASZAMY!

W dalszym ciągu nie możemy uwierzyć w to, że nagraliśmy materiał do dwóch programów telewizyjnych w ciągu 3 dni. Każda wzmianka o nas w prasie/ mediach dają większe szanse na to, że dotrzemy do ludzi dobrego serca gotowych nam pomóc.

20150513_125431

Dziękujemy Telewizji TVS, Pani redaktor Ewelinie Lach, oraz panu kamerzyście za pomoc w promocji naszego koncertu i opowiedzenie wielkiej historii naszej małej Ady.